Adventtikalenteriarvonnan tuotteet tarjosi Sugar Helsinki PR
Hei vaan kaikille! jos ihmettelit minne blogin kirjoittaja on kadonnut, niin ei hätää. Olen palannut!
Marraskuu vei mennessään ja toi mukanaan koko perheelle sitkeän flunssan, blogi jäi kaiken tämän tohinan jalkoihin ja oli hieman lomalla.
Meillä ollaankin jo aivan joulutunnelmissa, olemme asentaneet jouluvalot, joulutähdet, ottaneet esiin koristeet ja tänä vuonna meillä on jopa tonttuovi! eilen päästiinkin avaamaan taaperon joulukalenterin ensimmäinen luukku, voi sitä riemua.
Nyt virittelen taas blogia hereille ja varsin mukavalla tavalla! viime vuotiseen tapaan blogissa on tänäkin vuonna adventtikalenteri ja arvon jokaisena adventtina teille jotain mukavaa ja hyödyllistä ruokaan tai ruoanlaittoon liittyvää.
Ensimmäisestä luukusta ilmestyvät aivan ihanat jouluteet!
ENGLISH TEA SHOP
English Tea Shopin teet ja haudukkeet ovat valikoitu vain laadukkaimmista luonnonmukaisesti tuotetuista raaka-aineista. English Tea Shop -sarjan luomuteet ovat asiantuntemuksen ja kokemuksen lopputulos, joka pohjautuu mm. yhteistyöhön perinteisten ja arvostettujen teenvalmistajien kanssa Sri Lankassa. Korostamalla perinteisiä valmistusmenetelmiä ja vähentämällä modernin teollisuuden kikkailuja teenvalmistuksessa, English Tea Shop pyrkii tukemaan kestävää kehitystä ja ekologisuutta.
ADVENTTIARVONNAN TUOTTEET:
- ENGLISH TEA SHOP – JOULUTEETÄHTI
- ENGLISH TEA SHOP-JOULUTEEVALIKOIMA
ARVONNAN SÄÄNNÖT
Osallistu arvontaan kommentoimalla tätä postausta to 6.12.2018 klo 23.59 mennessä, muista jättää myös sähköpostiosoitteesi (se näkyy vain minulle).
Arvonnan palkinnot sponssasi Sugar Helsinki PR.
Lovely!
Mukavaa,mukana arvonnassa
Mukana!
Ihana, mukana!
Teenjuojan unelma!
Olen mukana arvonnassa 😊
Tää kalenteri on niin ihana! Osallistun!
Mukavaa ensimmäistä adventtia ja tervetuloa takaisin!
No ehdottomasti mukana! Teetä tulee päivittäin juotua, joten tämä palkinto olisi kyllä mieluinen!
Mukana 😍
Teekaappi kaipaisikin kipeästi täydennystä!
Voi miten kauniita teepakkauksia! Vois pitää teekutsut 🙂
Näissä on yleensä ihania makuja, ehdottomasti mukana arvonnassa!
Vaikuttaa mahtavalta!
Mukana💕
Hyvää Adventtia❣️
Mukana
Blogisi on kyllä aina kun sitä luen piristys päivään, kiitos siitä🙏 onko jotain tiettyä teetä mitä itse suosittelet?
Mukana 💜
Mukana 🙂
Iloista ensimmäistä adventtia🕯
Olen mukana arvonnassa😊
Tee ♡
Mukana! Näin teeihmiselle English teashopin teet ovat mahtavan makuisia herkkuja. Blogisi on ihana! 😍 Mukavaa joulun odotusta!
Antaa tuiskuttaa! 🍵 Mukaan!
Mukana 😊
Mukana! 🙂
Oi, mukana :)!
Mukana 🙂
Ihanat pakkaukset 🙂
Mukana, talvella tee maistuu!
Mukana!
Ihana!
Mukana🤶🏼
Ehdottomasti mukana arvonnassa! Menisi poikaystävän joulupaketttiin, sillä hän on todellinen teen nautiskelija! 🙂
Toi on ihana kalenteri! Viime jouluna pääsin maistamaan kaverin omasta, ehkä nyt mua onnistaa 🙂
Hienoa, että olette tervehtyneet koko perhe! Mukana teearvonnassa.
Oooo vau 😍 Mukana!
Oi ihania, mukana! 😍
Mukana 🙂
Mukana 💜
Mukana 😊
Mukana arvonnassa
Oi, ihana! 🙂 mukana ollaan!
Mukana! Aivan ihanan näköiset palkinnot. ♥️
Houkuttelevat paketit! Joulukuussa tarvitaankin monta teekupposta erilaisissa valvojaisissa.
Teetä tulee juotua päivittäin, joten olisipa ihana arvontavoitto! Sitä paitsi lähes kaikki joululahjat läheisille ostettu mutta itselle ei mitään, joten tämän voisin kääräistä itselleni pakettiin 😉
Ihanaa kun tänä vuonna on tullut vaihtoehtoja joulukalentereihin, myös aikuisille. Mukana ☺️.
Mukana arvonnassa. Kiva, kun olet palannut 😊
Tuo on ihanaa teetä! Aiemmin poikaystävä toi tuota briteistä, mutta nyt muutettuaan pysyvästi Suomeen, on ollut vaikeampi päästä käsiksi teehen. Toivottavasti arpaonni suosii! 🙂
Ihana palkinto, hyvää joulua ❤️
Mukana!
Rakasparas sisko toivonut tuota joulukalenteriksi, ei kai se olis paha alottaa vaikka tammikuussa jos joulupaketista paljastuu 😉
Maikkulaelina@gmail.com
Mukana arvonnassa 🙂
Ihmettelinkin mitä on tapahtunut, kun blogi ei ole päivittynyt! Onneksi ei kuitenkaan flunssaa vakavampaa.
Tuun mukaan arvontaan!
Mukana arvonnassa, olen vannoutunut teenjuoja ja mikäs ihanampaa kuin nauttia laadukasta teetä joululomalla. 🙂
Mukaan!
Mukana arvonnassa! 🙂
Kivaa joulun odotusta!
Mukaan arvontaan!
Tee on parhautta <3
Aivan ihanat teet! 🙂
Hienot palkinnot arvonnassa.
Mukaan arvontaan!
Osallistun arvontaan
Mukana 🙂
Oih! Tämä olisi aivan huippu juttu voittaa🙂
Mukana arvonnassa. mukavaa joulun odotusta 😊
Mukaan arvontaan. Ihania teejuttuja.
Hei Salli, onneksi olkoon! arpaonni suosi sinua. Laitan sinulle sähköpostia!
Terveisin,
Anne
Ihanaa joulunaikaa! Arvonnassa mukana.